Володимир Звенигородський
Рейтинг
+85.51
Сила
229.17

Володимир Звенигородський

v-zvenyhorodskyi

avatar
Що ж тут скажеш, коли Фромм вже все сказав…
А Ортега-і-Гасет щей додав…
avatar
Прикро, але цілком з Вами погоджуюсь…
avatar
https://lh6.googleusercontent.com/-xAbiAxyKUu0/UYu3ZqRMAiI/AAAAAAAAAGY/wvumlEeullE/w728-h473-no/2013-05-09_173858.jpg
avatar
Я зробив простіше:
avatar
Варто навести ще одну цитату Фаріон: Немає більших рабів як інтелігенція, вихована в рабстві.
Біда України в тому, що сучасні «мізки» нації (ті, хто все ще залишається в Україні) здебільшого виховані в «марксистско-ленинских традициях». Не маючи жодної альтернативи у світоглядному позиціонуванні, бо ті, хто продукує світоглядні маркери у нашій країні теж виховані у таких самих «традициях», обстоюють цінності, які цивілізований світ вже обсмоктав, проковтнув, перетравив та випорожнив.
Оте от славне «Liberté», зразка кінця 18 століття, а в наших умовах — щедро приправлене «лєнініадою», вже дещо не налазить на 21 століття.
avatar
Галя жжот))) В принципі, як завжди…
avatar
о, міша, нагадав… ще у студентські роки їхав на студентську олімпіаду з філософії. у потязі завели мову про Канта.
з нами у купе їхав яскравий представник «чєрнавіцкай інтілєгєнціі» — витримав хвилин 15. потім обматюкав, сказав що ми всі «сволачі нєвоспітаниє».
З того часу у потязі уникаю філософських бесід…
avatar
Домовилися
avatar
Товариство, хоч ви не сваріться. Ситуація склалася звично для української «політики». Паламаря — чоловіка за 70 років, якому хтось щось наобіцяв, «кинули», не включивши до партійного списку. Паламар емоційно вчинив, пішовши самовисуванцем, «кинувши» свою партію. Партія, «призупиненим» членом якої є Паламар, «кинула» ВО «Свободу», не маючи можливості вплинути на свого партійця. У результаті 203 округ торуватимуть кілька "єдиноопозиціонерів" та один представник влади. Таким чином уся весела компашка «кинула» тих людей, які все ще сподіваються, що в Україні можна побороти антиукраїнський режим.
Апелювання до положень Статуту, деталей призупинення чи непризупинення і т.д. не вирішує головної проблеми: по 203 округу міг перемагати опозиційний кандидат лише за умови непоборювання іншими опозиціонерами. І крапка. Усе інше — від лукавого.
Мене деколи аж теліпає від згуртованості тих же регіоналів та безтолковості начебто проукраїнських сил. Ну ніколи ми так нікого не поборемо!
avatar
Володимир Звенигородський
журналіст, Вчасно Чернівці
v-zvenyhorodskyi.vkursi.com

Якщо буковинська влада, зекономивши гроші на книгарнях, купить собі бодай 100 грамів мізків — тоді…
avatar
Щось не надто хочеться жити у ТАКОМУ «світлому» майбутньому…